Lietuvos laipiojimo sporto federacijos nariai

„Montis Magia“ laipiojimo salė (Vilnius) 

Vyriausias ir didžiausią patirtį turintis laipiojimo klubas Lietuvoje, vienas iš LLSF steigėjų. „Montis Magia“ gretose treniruojasi daug jaunų ir labai perspektyvių laipiotojų bei Lietuvos rinktinės narių.

Montis_magia_CMYK

 Klaipėdos kalnų sporto klubas (Klaipėda)

Klaipėdos kalnų sporto klubas dar žinomas kaip MSC-KSK. Klubo vadovas taip pat yra ir vienas iš LLSF įkūrėjų. MSC-KSK jau 10 metų plėtoja laipiojimo sportą uostamiestyje. Klubas turi stiprią jaunųjų laipiotojų komandą, atstovaujančią Lietuvą Tarptautinėje arenoje.

Klubo emblema

 „Miegantys drambliai“ laipiotojų klubas (Kaunas)

Šiuo metu tai antras pagal dydį laipiojimo sporto centras Lietuvoje. Klubo nariai nuo pat LLSF įkūrimo aktyviai dalyvauja asociacijos veikloje. Daugelis jaunų „Miegančių dramblių“ sportininkų yra Lietuvos jaunių laipiojimo rinktinės nariai.

md logo

 „Scala Dream“ laipiojimo uolomis klubas (Klaipėda)

Klaipėdoje tik nuo 2012 metų gyvuojantis, tačiau jau spėjęs tapti vienu iš stipriausių laipiojimo klubų Lietuvoje ir turintis didžiausią laipiojimo sporto centrą. Į LLSF veiklą įsitraukė vos tik atsivėrus salės durims ir itin aktyviai dirba profesionalaus laipiojimo sporto vardan.

SD Logo Full

Bonobo (Vilnius)

Tai jauniausias LLSF klubas, duris laipiojimo sporto fanams atvėręs 2018 metais, prie federacijos veiklos prisijungęs 2020 metais. Bonobo nuo pat klubo įkūrimo pradžios aktyviai ėmėsi populiarinti laipiojimo sportą ir subūrė gausią naujų laipiotojų bendruomenę.