Laipiojimo trenerės seminare mokėsi pažinti sportininkų ypatumus

Birželio 9 dieną, dvi Lietuvos laipiojimo sporto asociacijos (LLSA) klubų trenerės Eglė Dambrauskaitė ir Milda Koreivaitė dalyvavo Lietuvos sporto federacijų sąjungos organizuotuose mokymuose, kuriuos vedė Lietuvos sporto universiteto lektorė p. Ilona Tilindienė. Seminaro metu  treneriai nagrinėjo, kaip geriausia dirbti su skirtingo amžiaus ir lyties sportininkais.

Seminaras buvo suskirstytas į dvi dalis. Pirmojoje dalyje I. Tilindienė koncentravosi į lyčių psichosocialinius skirtumus skirtingais amžiaus tarpsniais – vaikystėje, paauglystėje bei suaugus. „Ši paskaita gerokai papildė mano sportininkų psichologijos išmanymą. Lektorė puikiai išmano savo sritį, geba įdomiai perteikti turimas žinias bei skatina trenerius diskutuoti bei pasidalinti savo patirtimis“ – teigiamai apie mokymus atsiliepė LLSA trenerė Milda Koreivaitė, kuri I. Tilindienės seminaruose dalyvavo jau nebe pirmą kartą. Antrojoje dalyje seminaro dalyviai susipažino su kartų teorija ir jiems būdingais bruožais. Daugiausia dėmesio sulaukė Y kartos (gimę 1982-2004 m.) išskirtinumas su kuriuo tenka susidurti šiuolaikiniams talentų ugdytojams. Video siužetą apie kartų skirtumus galite pažiūrėti čia.

Abi trenerės po seminaro tikisi, jog įgytos teorinės žinios padės efektyviau susikalbėti su sportininkais, juos pažinti bei tuo pačiu atletams pavyks pasiekti geresnius rezultatus.