Lietuvos laipiojimo sporto federacijai suteikta galimybė įgyvendinti „Laipiojimo sporto specialistų kompetencijų ugdymas” projektą

Lietuvos laipiojimo sporto federacija džiaugiasi lapkričio mėnesį pasirašiusi sutartį su Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto ministerija dėl projekto  “Laipiojimo sporto specialistų kompetencijų ugdymas”* finansavimo. 

Projekto vykdymo metu bus sukurta ir pradėta įgyvendinti laipiojimo sporto specialistų rengimo, sertifikavimo ir kvalifikavimo sistema, kuri padės užtikrinti, jog darbą, susijusį su laipiojimo sportu, dirbtų kvalifikuoti ir sertifikuoti asmenys. Projekto dalyviai turės galimybę dalyvauti kvalifikacijos kėlimo mokymuose, nemokamuose seminaruose ir gauti kokybišką informaciją iš laipiojimo sporto specialistų. Taip pat bus parengta metodinė medžiaga, kuri pasitarnaus kaip papildoma priemonė, padedanti jau dirbantiems laipiojimo sporto specialistams atkreipti dėmesį į svarbiausius niuansus ruošiant atletus, taip pat pagelbės rengiant naujus laipiojimo sporto specialistus. Susistemintos žinios padės laipiojimo sporto specialistams sėkmingai darbo praktikoje taikyti naujausius treniravimo metodus.

 

*Nr. SRF-KT-2019-1-0021 projektas “Laipiojimo sporto specialistų kompetencijų ugdymas” yra bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.