Nauja knyga laipiotojams – saugiam sportavimui ir olimpiečių ugdymui

Taip, taip! Ilgai laukta pirmoji lietuvių kalba knyga apie laipiojimo sportą jau čia. Kviečiame laipiojimo bendruomenės narius į knygos „Laipiojimo sportas visiems“ pristatymą ir susitikimą su autoriais! Jie papasakos ne tik apie knygos turinį, bet ir kiek nemiegotų naktų reikėjo knygai atsirasti bei linksmų istorijų, kurios nutiko rengiant leidinį!
Knyga „Laipiojimo sportas visiems“ – vienas svarbiausių projekto „Laipiojimo sporto specialistų kompetencijų ugdymas” darbo vaisių, kurio pasirodymo laipiotojų bendruomenė nekantriai laukė visus metus. 336 puslapių leidinys apima platų spektrą temų – nuo laipiojimo sporto pristatymo ir istorijos iki laipiojimo technikos bei psichologijos treniravimo pratimų.
 
Knygos pristatymas vyks:
– Rugsėjo 5 d. Vilniuje 15:30, Vytenio 46 B.
– Rugsėjo 12 d. Kaune 15:30, Krėvės pr. 49.
– Rugsėjo 19 d. Klaipėdoje 15:30, Mainų g. 6.
 
Prašome į knygos pristatymą atvykti su apsaugine veido kauke. Jei jaučiate viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomus į renginį neatvykite. Saugokime vieni kitus ir būkime sveiki :)   
Apie mus rašo ir DELFI: https://www.delfi.lt/sportas/kitos-sporto-sakos/nauja-knyga-laipiotojams-saugiam-sportavimui-ir-olimpieciu-ugdymui.d?id=85090829&fbclid=IwAR0B869zt4RzN7vhkCP8YG5bb4Sn1LCrep5SvZjC6KjsUVA6clSUXfd9o4E
 
Metodinė medžiaga išleista įgyvendinant projektą Nr. SRF-KT-2019-1-0021 „Laipiojimo sporto specialistų kompetencijų ugdymas”, kuris yra bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.