„Sportas – daugiau galimybių“. Pargrįžus

Taigi pirmoji diena:

Viskas ten buvo faina nuo pat pirmos dienos. Viskas kaip visada prasideda nuo kelionės. Jau traukiniu bevažiuodamas pamaniau, kad šalia sėdintys kolegos, su nežmoniško dydžio kuprine, veikiausiai traukia ten pat kur ir mes. Kaip vėliau paaiškėjo aš neklydau. Taigi nuvažiavus viskas prasidėjo nuo susipažinimo su kitais dalyviais. Po tokio smagaus apšilimo trukusio keletą valandų gavom vakarienęJ  Po jos kas liko stebėti futbolo viduj, o kas nuvarė išbandyt nerealios futbolo aikštelės. O sutemus laukė krūva stalo žaidimu taigi užsižaidėm gal iki 2h. Beje atvažiavus aš užtaikiau ne tą raktą nugriebt tai teko mum iš savo kambario kraustytis į atskirus ir man teko pagyvent tas šešias dienas su romų bendruomenės atstovu iš Vilniaus Rašat.

Antroji diena:

Ryte keli maudymosi ir pasibėgiojimo entuziastai nusprendė išbandyt Ignalinos ežerusJ. Po pasibandymo rytas iškart tapo žvalesnis. Po pusryčių , kurie baigiasi 10h, prasidėjo rimtesni mokymai, kurių metu sužinojom kas yra neformalus ugdymas  kas yra veiklus jaunimas. Po to sekė kavos pertraukėlė. Per dieną jų būdavo dvi taip kad valgyt tikrai netrūko;D. po pietų visi pristatė savo organizacijas, kuriom priklauso. Taigi po to vakarienė po jos dienos aptarimas, kurio metu visi pasakydavo ar patiko diena ar ne. Ir po to gavom dvi valandas zaist boulingą ir pool’ą. Po jų stalo žaidimai! Ir vėl užsižaidėm, bet šį kart dar ilgiau iki 3h.

Trečioji diena:

Ryte prasta oras todėl jau nebėgo visi pabėgiot ir maudytis. Rytas prasidėjo nuo aiškinimosi kas yra projektas. Skaitėm kitus projektus, nustatinėjom kam jie skirti, jų temas, tikslus. Ir taip nepastebėtai prabėgo visa diena. Vakre gavom pirtį porai valandų taigi smagiai pasibuvom. Ir vakare sėdom spėkit prie ko? O gi prie stalo žaidimų;D Nuėjom miegot 3h.

Ketvirtoji diena:

Ryte vėl prasibėgom nusiamudėm ežeriuke. Ir poto gavom parengti savo pirmines idėjas. Laurai iškart gimė idėja, kuri pradžioj atrodė gana reali, bet… Po pietų jei norėjom galėjom kurti savo iniciatyvines grupeles t.y. susijungt su kitais dalyviais ir prengti bendrą projektą. Taigi mum pasiūlė prisijungt du vilniečiai, kurie dar pasiūlė prisijungt ir dar vienai vilnietei taigi viso mūsų buvo penki. Idėja jau buvo todėl buvo belike tik prašyti projektą. Bandėm kažkas gavosiJ. Po vakarienės kas žiurėjo, o kas vėl žaidė futbolą. Ir poto kaip visadaJ.Nuėjom miegot gana vėlai 3h.

Penktoji diena:

Ryte kaip visadaJ. Ir po pusrytėlių apsikeitę projektais su kitom grupelėm sėdom tikrinti ir įžvelgti klaidų  juose. Klaidas pavyko įžvelgti, bet kaip reikėjo savus projektus tobulint po to buvo sunku ,nes jau buvom išsekė todėl po bandymo patobulint projektą skaudėjo presus;D. Po vakrinės per projektorių užleido fatboyslim koncertp filmą, todėl dar kas norėjo pasišoko ir viskas miegot nuėjom gal 2h.

Paskutinė diena:

Atsikelią iškart gavom susirinkt daiktus ir išsinešt, nes po mūsų atvarė kiti mokymai kažkokie. Taigi po viso seminaro įvertinimo teko atsiveikint su visais kolegom su kuriais spėjom susigyvent  ir kai kurie net apsiverkė…;(  Taigi mokymai baigėsi

Lauros atsiliepimai apie mokymus:

„Grįžus iš seminaro entuziazmas ir noras veikti liejasi per kraštus. Kiti pasakytų, kad ketina kalnus versti, o man atrodo, kad geriau juos ne versti, bet pastatyti. Ir šiuo metu net tai atrodo realu :) Reikia tik parašyti projektą ir jau turim kalnus Lietuvoj :) O iš tikrųjų tai manau, kad labai sveika pasikrauti tokio optimistiško užsidegimo. Dabar jau mūsų užduotis turbūt panaudoti tai, ką gavom seminaro metu, ir bandyt įgyvendint visas sukauptas idėjas.“  

Mano atsiliepimai:

Šitie mokymai puki progą susipžint kas yra projektas, veiklus jaunimas. Ką man davė šitie mokymai? Visų pirmą  supratau kas yra projketas ir kaip jį rašyt, nes prieš tai nieko nežinojau. Kitas dalykas, kurį gavau tai pamastymą viduje ypatingai po paskutinės užduoties… Tai tiek.