Seminaras „Vaikų judėjimo įgūdžių ugdymas“

Vaikai – judrios asmenybės! Mūsų kaip ugdytojų tikslas leisti jų judrumui atsiskeisti. Seminare „Vaikų judėjimo įgūdžių ugdymas“ pasidalinsime fizinio aktyvumo veiklų idėjomis padedančiomis lavinti vaikų fizinį pasirengimą, judesio įvairovę, kognityvinius gebėjimus, koordinaciją, aktyvintų smegenų veiklą.

Seminaras vyks vasario 13 d. 11:00-12:30, Montis magia laipiojimo salėje, adresu Vytenio 46B. Seminaras nemokamas. Seminarą ves Lietuvos sporto universiteto kūno kultūros magistrantė, Lietuvos laipiojimo sporto rinktinės vyr. trenerė Milda Koreivaitė.

Registracija: https://forms.gle/QAvZciPWARJ3NpVr8

! Seminaro dalyviai registruodamiesi sutinka, kad jų asmens duomenys, tokie kaip vardas, pavardė, parašas ir kiti bus renkami, saugojami ir apdorojami Lietuvos laipiojimo sporto federacijos ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos pagal įstatymą 101/2000 Sb. ir jo redakcijas, siekiant įgyvendinti projektą Nr. SRF-KT-2019-1-0021. Seminaro dalyviai sutinka, jog seminaro metu bus fotografuojami/filmuojami LLSF atstovų bei suteikia leidimą LLSF nuotraukas su jų atvaizdu naudoti LLSF socialiniuose tinkluose, tinklapyje ar kitose vietose.