Trečiajame LJBT etape išaiškės sezono lyderiai

Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras ir Klaipėdos kalnų sporto klubas kviečia sportininkus į III-ąjį Lietuvos jaunimo boulderingo taurės etapą. Po šių varžybų ne tik išaiškės bei bus apdovanoti 2018 metų sezono taurės lyderiai, bet ir sudarytas preliminarus jaunimo rinktinės sąrašas. Kviečiame trenerius registruoti auklėtinius!

Tikslas:
– populiarinti laipiojimo uolomis sportą Lietuvoje moksleivių ir jaunimo tarpe;
– vykdyti varžybų ciklą – 2018 m. Lietuvos Jaunimo Boulderingo Taurė;
– išsiaiškinti stipriausius 2018 m. Lietuvos jaunimo, jaunių, jaunuolių, jaunučių ir vaikų amžiaus grupių sportininkus;
– kelti jaunųjų sportininkų sportinio ir techninio pasiruošimo lygį, skaičiuoti jų reitingą, ruošti tarptautinėms varžyboms;
– atrinkti pajėgiausius sportininkus savo amžiaus grupėse, atstovausiančius Lietuvą tarptautinėse varžybose.

Laikas: 2018 m. gruodžio 1 d. (šeštadienį). Registracija nuo 10:00 val. Varžybų pradžia (pirmieji startai) – 11:00 val. Pabaiga (priklausomai nuo dalyvių skaičiaus) apie 20:00 val.

Vieta: Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro sporto salė. Adresas: Smiltelės g. 22, Klaipėda.

Organizatoriai ir teisėjai: Varžybas organizuoja Lietuvos laipiojimo sporto federacija, rengia ir vykdo Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras ir Klaipėdos kalnų sporto klubas. Vyriausias varžybų teisėjas ir atsakingas už trasas – Sergejus Kozliuk. Registracija ir informacija – Edmundas Tilvikas.

Dalyviai: kviečiami visi Lietuvos sportininkai iki 19 metų, nedraudžiama startuoti kitų šalių sportininkams. Varžybos vykdomos tarp mergaičių ir berniukų, merginų ir vaikinų penkiose amžiaus grupėse:
A – jaunimo amžiaus grupė – gimę 1999 – 2000 m. (18 – 19 metų);
B – jaunių amžiaus grupė – gimę 2001 – 2002 m. (16 – 17 metų);
C – jaunuolių amžiaus grupė – gimę 2003 – 2004 m. (14 – 15 metų);
D – jaunučių amžiaus grupė – gimę 2005 – 2006 m. (12 – 13 metų);
E – vaikų amžiaus grupė – gimę 2007 ir jaunesni (11 metų ir jaunesni)

Preliminari programa:
● 10:00 – 10:50 – registracija;
● 10:50 – starto tvarkos, taisyklių ir kt.informacijos pristatymas;
● 11:00 – xx:xx C – jaunuolių grupės atrankinis etapas (atviras);
Tikslus etapų tvarkaraštis bus paskelbtas po išankstinės registracijos pabaigos!
● ~12:30 – xx:xx A – jaunimo ir B – jaunių grupių atrankinis etapas (atviras);
● ~14:00 – xx:xx D – jaunučių ir E – vaikų grupių atrankinis – finalinis etapas (atviras);
● ~16:00 – xx:xx C – B – A grupių finalai, pirma merginų, po to ~17:30 vaikinų startai (finalų startai uždari);
● ~19:45 – nugalėtojų ir prizininkų apdovanojimai. Varžybų pabaiga.

Apdovanojimai: Apdovanojamos 1 – 3 vietos atskirose amžiaus grupėse, atskirai tarp mergaičių ir berniukų, merginų ir vaikinų. Apdovanojama atitinkamo laipsnio diplomais ir medaliais.

Registracija, mokestis: Dalyviai registruojami iš anksto iki 2018 m. lapkričio 28 d. (trečiadienio) imtinai elektroninio pašto adresu klaipedos.ksk@gmail.com klubams persiunčiant paraišką pagal pridėtą pavyzdį, registruojantis individualiai – perduodant vardą, pavardę, lytį, gimimo metus, miestą, grupę. Starto mokestis dalyviui užsiregistravus iš anksto: visoms grupėms – 4 Eur. Dalyviui nepasirūpinus išankstine registracija mokestis didinamas 100%. Startuoti leidžiama tik turintiems LLSF metines sportininko licenzijas, kurios įgyjamos iki registracijos varžybų vietoje momento (licenzijos mokestis metams 6 Eur., vienoms varžyboms – 2 Eur. Mokestis mokamas pagal atskirą LLSF reglamentą).

Medicininė patikra: Klubų komandų treneriai ar vadovai atsako už sportininkų medicininę kontrolę ir supažindinimą su saugaus laipiojimo taisyklėmis. Visi dalyviai privalo turėti sveikatos pažymą, leidžiančią sportininkui sportuoti ir dalyvauti varžybose. Varžybų dieną klubų atstovai privalo pasirašyti deklaraciją, kad klubą atstovaujantys sportininkai turi nustatytas sveikatos pažymas. Pavieniai sportininkai (nepriklausantys klubams ar neturintys atsakingo trenerio/vadovo) taip pat deklaruoja pasirašydami, kad turi reikalaujamas sveikatos pažymas bei žino saugumo taisykles.

Smulkesnė informacija teikiama bei registracija: el.paštas registracijai: klaipedos.ksk@gmail.com. Tel. nr.: +37065237981 (dėl registracijos /E. Tilvikas). Informacija dėl varžybų, grupių ir kt. tel. +37069826248 (S. Kozliuk).

Varžybų nuostatai.

Registration form.